VÕTA ÜHENDUST

+372 56 120 160

MIS ON LASERMÄNG?

Lasermäng – see on kõrgtehnoloogiline taktikamäng, mis on loodud USA-s eriüksuslaste ettevalmistuseks reaalsetes lahingutingimustes ja mida kasutatakse enamikus NATO riikides, sealhulgas ka Eestis. Võtsime selle sõjalise ettevalmistuse tehnoloogia üle ja tõime tsiviiltasandile.

NII, JA KES TEIE OLETE?

DOGTAG on ettevõte, mis tegeleb Tallinnas ja Harjumaal taktikaliste lasermängude korraldamisega vabas õhus, kasutades ehtsate relvade täpseid koopiaid ja lisaseadmeid.

KAS TE ÜTLESITE, ET KASUTATE MÄNGUDES RELVADE TÄPSEID KOOPIAID?

Jah, sedavõrd täpseid, et ettevalmistuseta inimene ei märka erinevusi. Meie arsenalist leiate selliste legendaarsete relvaliikide nagu Colt M4A1, AK-74M, VSS „Vintorez“ mudeleid, mis on kõigi näitajate (kaal, pikkus) poolest identsed originaalidega.

KUIDAS KÄIB TULISTAMINE?

Päästikule vajutamine toob kaasa “lasu” IP-kiirega. Vastase riietele või pähe kinnitatud spetsiaalsed andurid registreerivad Mängija taggeri (relva) kiire «tabamuse».

KUI KAUGELE TULISTAB RELV LASERMÄNGUS?

Sihikuline laskekaugus varieerub sõltuvalt ilmaoludest ja relva tüübist 100 meetrist 400 meetrini, mis ületab oluliselt laskekaugust paintballis või strikeballis (airsoft).

KAS LASUGA KAASNEB KA HELI?

Jah ja mitte ainult. Kõigisse taggeritesse on sisse ehitatud vibratsioonimoodul ja võimsad kõlarid, mis jäljendavad iga konkreetse relvaliigi tulistamisheli.

KUIDAS MA TEADA SAAN, ET OLEN PIHTA SAANUD?

Vööl paiknev andur vibreerib pihta saamisel, lisaks teavitab automaat teid sellest vastava signaaliga ja te ei saa ajutiselt tulistada (valušoki imitatsioon).

MILLEST ARU SAADA, ET OLEN SURNUD?

Kui ühemõttelisest helisignaalist, vilkuvatest valgusdioodidest ja kuklas oleva anduri vibreerimisest ei piisa, siis tulistamast lakkav relv saadab teid kindlasti baasi. Tabanud mängija saab vastase surma kohta signaali.

AGA KAS LASER EI OLE SILMADELE OHTLIK?

Vaatamata levinud eksiarvamusele tulistatakse lasermängus mitte laseri, vaid infrapunakiirega.

KAS IP-KIIR EI OLE TERVISELE KAHJULIK?

Mitte kahjulikum kui teleripult. Lisaks sellele on meie seadmed läbinud Euroopa Liidu direktiividele vastavuse hinnangu ja neil on sellekohane СЕ-märgistus.

KAS ON TARVIS MINGIT ERIVARUSTUST?

IP-kiir ei tekita pihtasattumisel mingeid ebameeldivaid tundeid ega jäta riietele jälgi. Nii Mängijatele endale kui vaatlejatele on tagatud täielik ohutus. Seega ei mingeid higiseksminevaid maske ega prille ja ka riietuse valikul tuleks lähtuda ainult mugavusest.

KUIDAS ARU SAADA, KES ON MINU MEESKONNA PARIM VÕITLEJA?

Kogu mängustatistikat, meeskonna ja iga üksiku mängija tulemusi arvestab nutikas süsteem ja tarkvara. Lisaks sellele saate neid soovi korral jälgida otse mängu ajal. Me ei jäta võimalust sohitegemiseks.

AGA MIS ON NEED LISASEADMED?

Realistlikud relvad (taggerid) – see on tore, kuid nendega lasermängude seadmed ei piirdu. Meil on hulgaliselt lisaseadmeid, mis tõstavad mänguprotsessi tõeliselt uuele tasemele. Raadiopommid, kontrollpunktid, apteegid, komplektid pantvangide võtmiseks loovad ruumi suureks hulgaks erinevateks mängustsenaariumideks. Mängijad saavad endale võtta erinevaid rolle.

MILLISELE VANUSERÜHMADELE ON MÄNG MÕELDUD?

Me ei sea vanusepiire, kuid relvade kaal vastab täielikult originaalile, АK-74 kaalub näiteks 3,5 kg. Te olete ju nõus, et lapse jaoks on see raskevõitu.

KAS MÄNGIDA TOHIB KA ENDA VALITUD TERRITOORIUMIL?

Lasermängud on täiesti keskkonnasõbralikud. Me ei saasta keskkonda värvide, gaasi või väikeste kuulidega. Seepärast tohib meie mänge läbi viia ükskõik millistel sobiva maastikuga maa-aladel. Oleks muide isegi põnev teile külla sõita ja korraldada mänge meile tundmatul maastikul.

TAHTSIME TÄNA MÄNGIDA, AGA VIHMA HAKKAS SADAMA. MIDA TEHA?

Riietuda soojalt ja valmistuda põnevaks mänguks. Meie relvi saab kasutada iga ilmaga.

VÄGA TORE, AGA KUI MUL ON VEEL KÜSIMUSI?

Julgelt küsige alloleva vormi kaudu

KÜSIMUSED

 
 

+372 56 120 160

©2018 by DogTag